Parę słów o gabinecie

    Pracownia Urody Dermalogica Wrocław jest to pierwszy autoryzowany gabinet Dermalogica na Dolnym Śląsku – Wrocław. Główną motywacją do otwarcia partnerskiego gabinetu były moje prywatne doświadczenia z marką Dermalogica, a także moje doświadczenie zawodowe poparte szkoleniami i doskonałą współpracą z tą firmą. Chciałam stworzyć wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, w którym każdy poczuje się swobodnie, a przyjazna atmosfera będzie uzupełnieniem profesjonalnej pomocy, która oprócz wysokiej jakości usług obejmuje również fachowe doradztwo.

W swojej pracy wcielam w życie innowacyjne i indywidualne podejście do klienta oparte na metodologii Dermalogica. Dzięki wiedzy oraz staraniom aby zrozumieć potrzeby każdej klientki i każdego klienta jestem w stanie osiągnąć optymalne efekty z każdym typem cery. Uzupełnieniem oferowanych w gabinecie zabiegów są produkty detaliczne Dermalogica wzorowane na linii profesjonalnych produktów, które można wypróbować i zakupić w moim gabinecie.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Pracowni Urody Dermalogica i zapoznania się z ofertą na stale aktualizowanej stronie internetowej, a także do kontaktu mailowego i telefonicznego. Wszystkie dane teleadresowe znajdą Państwo w dziale Kontakt.

Katarzyna Zarychta